ІннотекІннотек

Реєстрація торговельних марок в Україні

Реєстрація торговельних марок в Україні

Для чого реєструвати

Зареєстрована торговельна марка, тобто торговельна марка, на яку видане свідоцтво, дає власнику свідоцтва право:

 • використовувати торговельну марку без ризику претензій з боку інших осіб,
 • забороняти конкурентам використовувати таку саму або схожу торговельну марку,
 • внести торговельну марку до статутного капіталу,
 • давати ліцензії на використання торговельної марки іншим особам,
 • передати право на торговельну марку іншій особі
 • отримати доменне ім’я в зоні .ua

Що потрібне для подання заявки

 1. Зображення торговельної марки в електронному вигляді (у форматі JPEG, PDF, TIFF), а якщо торговельна марка словесна, просто написати стандартним шрифтом – Arial, Tahoma абоTimes New Roman.
 2. Для юридичної особи: повне найменування, ідентифікаційний код, юридична адреса, для фізичної особи:  ПІБ і адреса реєстрації.
 1. Перелік товарів, які ви виробляєте і продаєте, або перелік товарів, які ви тільки продаєте, або перелік послуг, які ви надаєте (ми визначимо, до яких класів Міжнародної класифікації товарів і послуг вони відносяться).
 2. Довіреність на ведення справ за заявкою (форму ми надамо).

Строки

Строк від дати подання заявки до дати внесення свідоцтва на торговельну марку до Державного реєстру (за умови, що не буде повідомлення про можливу відмову в реєстрації торговельної марки):

 1. За стандартною процедурою – приблизно два роки.
 2. За прискореною процедурою – 7,5-8 місяців.

Вартість (в грн)

 1. Збір за подання заявки в електронному вигляді: 3200 за кожний клас товарів і послуг + 800, якщо торговельна марка кольорова, + 19200, якщо торговельна марка містить слово Україна або UA, + 30% від загальної суми збору, якщо заявників два або більше. Збір сплачується не пізніше 2 місяців від дати подання заявки.
 2. Збір за публікацію: 600 за кожний клас + 200, якщо торговельна марка кольорова. Держмито за реєстрацію торговельної марки 85. Сплачуються не пізніше 3 місяців від дати отримання рішення про реєстрацію торговельної марки.
 3. Тариф за прискорену процедуру по словесній або зображувальній торговельній марці 5220 за один клас і 612 за кожний наступний клас, по комбінованій торговельній марці (марка має словесні і зображувальні елементи) 9396 за один клас і 960 за кожний наступний клас. Тариф сплачується після спливу 3 місяців від дати подання заявки.

Інформацію про вартість наших послуг, а також іншу інформацію, що стосується реєстрації торговельних марок, ви можете отримати, звернувшись за адресою  mog@innotec.ua.

 • 01103 Київ, вул. Остапа Вишні 5, к. 38
 • +38(044)5319735 +38(044)5294736
 • mog@innotec.ua

Слідуй за нами