ІннотекІннотек

Реєстрація переходу права на торговельні марки

Реєстрація переходу права на торговельні марки

Загальні відомості

 1. Майнові права інтелектуальної власності на торговельну марку (далі – марка) належать особі, яка в Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки вказана під кодом 732 як власник торговельної марки. Перехід права до іншої особи відбувається з дати, з якої в Реєстрі власником торговельної марки вказана вже ця інша особа.
 2. Державна реєстрація переходу права обов’язкова. Реєструючим органом є Національний орган інтелектуальної власності (НОІВ).
 3. Перехід права може відбуватися в результаті:
  а)  передачі прав іншій особі за договором,
  б) зміни власника свідоцтва  в результаті реорганізації юридичної особи шляхом її перетворення, злиття, приєднання або поділу; за рішенням суду; продажу на аукціоні; спадкування фізичною особою тощо.
 4. Передача права за договором може бути повною або частковою. При частковій передачі права передаються тільки стосовно частини товарів і/або послуг, вказаних в свідоцтві.

Реєстрація передачі права

 1. Що потрібне
  а) Принаймні один оригінал договору про передачу права. Краще, три оригінали. Договір повинен  містити такі обов’язкові дані: сторони договору, їх адреси, ідентифікаційні коди,  номер свідоцтва, перелік товарів і послуг із зазначенням класів МКТП, на які поширюється передача права.
  Оскільки реєструється не договір, а факт передачі права, договір може не подаватися або його може взагалі не бути. Замість договору може подаватися простий документ про передачу права, який містить тільки вказані вище обов’язкові дані, які має містити договір. Документ підготуємо ми. Кількість оригіналів документу така сама, як для договору.
  б) Довіреність від правонаступника. Форму довіреності ми надамо.
 2. Строки. Приблизно 3 місяці. Можливість прискорення не передбачена.
 3. Що отримують сторони.
  а) рішення про реєстрацію передачі права, до якого додано два примірники договору або документу про передачу права (в залежності від того, що подавалось) з відміткою реєструючого органу. Якщо подавалися три оригінали, ви отримаєте оригінали, якщо подавався один оригінал, ви отримаєте копії.
  б) при повній передачі правонаступник отримує також Виписку з Держреєстру, яка є невід’ємною частиною свідоцтва, яке йому має передати колишній власник свідоцтва. При частковій передачі права правонаступник отримує свідоцтво, в якому номер вказано з літерою А, а власник основного свідоцтва отримує виписку з Держреєстру з переліком товарів і послуг, які залишилися.
 4. Вартість. Збір за кожне свідоцтво, включене до договору чи документу про передачу права,  становить 2400 грн. Інформацію про вартість наших послуг, а також іншу інформацію ви можете отримати, звернувшись на mog@innotec.ua,

Реєстрація зміни власника свідоцтва

Зміну власника свідоцтва слід відрізняти від зміни найменування власника свідоцтва. В першому випадку новий власник має не той ідентифікаційний код, який мав колишній власник, в другому випадку ідентифікаційний код залишається тим самим.

 1. Що потрібне
  а) Засвідчена копія документу, який свідчить про перехід права (передавальний акт, роздільний акт, свідоцтво про право на спадщину, рішення суду,  договір купівлі-продажу майна банкрута на аукціоні тощо).
  б) Довіреність від правонаступника. Форму ми надамо.
 2. Строки. Приблизно 2 місяці. Можливість прискорення не передбачена.
 3. Що отримує новий власник свідоцтва. Виписку з Держреєстру, яка є невід’ємною частиною свідоцтва, а свідоцтво має передати йому колишній власник.
 4. Вартість
  Збір 1600 грн. Інформацію про вартість наших послуг, а також іншу інформацію ви можете отримати, звернувшись за адресою mog@innotec.ua
 • 01103 Київ, вул. Остапа Вишні 5, к. 38
 • +38(044)5319735 +38(044)5294736
 • mog@innotec.ua

Слідуй за нами